niedziela, 26 kwietnia 2020

Jak działa ormus, efekty po ormusie.

Jakie są efekty stosowania monoatomowego ormusa ?

Opinie  na temat ormus


Stosuję ormus od 3 lat, pierwsze tygodnie były bez rezultatu czasami odczuwalem uderzenia ciepła w głowie. Zastanawiałem się czy ormus działa ,po kolejnym miesiącu odczuwalem znaczy przyrost energii co sprawiało że już byłem zadowolony. 

 Interesujące rzeczy działy się później, zaczęłam krócej sypiać medytacje były spokojniejsze, co to znaczy ? Zawsze jak oczyszczalem umysł pojawiały się myśli , co chwile i cały czas, ormus sprawił że umysł stał sie czysty i klarowny. Można śmiało powiedzieć że ormus działa bardzo dobrze na nasze ciało sprawia że ciało i umysł funkcjonuje lepiej. 

Kolejne efekty pojawiły się po roku , pojawiły się świadome sny , nie wiem czy teraz mnie poniesie czy naprawdę tak działa ormus ale to trzeba przekonać się samemu. Ormus materializuje nasze pragnienia ewentualnie wskazuje droge do ich spełniania.

 Każdy z was powinien zrobić badania na własnym ciele ale mój wniosek jest prosty, ormus pomaga nam utrzymywać zdrowie to nie podlega nawet dyskusji. 

Jaki ormus kupić 


Monoatomowe złoto  nie należy  do tanich specyfików,  ale według doświadczenia  jest jeden sklep który  oferuje ormus według  patentu  Davida Hudsona  pozyskiwany z gleby. 

To taki pierwszy przykład,  drugi ormus powinien być  wykonany w pełni  księżyca  to dodaje mu dodatkowe  właściwości .

Uważam  że  doskonały  znajduję  sie na ormus-online.pl  polecam osobiście  ORME  , preparat można  odczuć  już po paru dawkach  , naprawdę  jest interesujący  i ciekawy.

Kolejnym  aspektem to zdecydowanie  wybór  zawiesiny  a nie proszku , ponieważ  jest lepsza wchłanialność. 

Stosowanie ormus

Ormus stosujemy 2x dziennie na pusty żołądek. Trzeba brać  pod uwagę  czy zawiera  koloidalne dodatki czy też  nie ponieważ  złoto  i inne koloidy maja swoją wchłanialność  na dobę. 

Dawkować  czyli nabierać  najlepiej  szczykawka .Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza